Yasal Uyarılar ve Sayfa Kuralları

Adres: 1335.Sok. Epsilon 2 İş Merkezi Bina No:14 No:1 Aşağı Öveçler Çankaya-Ankara, TR 06460

Telefon Numarası : +90 (312) 482 27 28

Giriş

Bu web sitesi Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilip bilgi amaçlı kullanımlar için size sunulmuştur. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün kullanıcılar, bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır. Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘ye ait iletişim bilgileri ile sair firma bilgilerine işbu web sitesinin “iletişim” başlıklı bölümünden ulaşabilirsiniz.

Telif Hakkı

Sitedeki bütün içeriğin sahibi Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’dir. Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ve/veya içinde çeşitli Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. kuruluşlarının da bulunduğu içerik ortaklarına aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği Kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.

Aksi belirtilmediği takdirde bu site sizin kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için tasarlanmıştır. Sitenin sağladığı bilgi, yazılım, ürün ya da hizmetlerin hiçbiri sizin tarafınızdan değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlamaz, lisans verilemez, bunlardan başka işler türetilemez, devredilemez ya da satılamaz. Sitede bulunan malzemelerin bir kısmını, kendi ticari olmayan kullanımınız için, herhangi bir telif hakkı, ticari marka ya da patenti değiştirmemek ve silmemek koşuluyla görüntüleyebilir, elektronik olarak kopyalayabilir, indirebilir ve yazılı materyalleri yazdırabilirsiniz. Bu sitedeki malzemelerin herhangi bir şekilde Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘nin yazılı izni olmaksızın değiştirilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, teşhir edilmesi, aktarılması ve benzeri faaliyetlerde bulunulması yasaktır.

İndirdiğiniz yazılım, dosyalar, grafikler, veriler ve malzemeler, Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’ye ya da Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘den lisans alanlara aittir. Bu malzemeleri indirmeniz halinde, bunlar sizden Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından lisans koruması altında geri alınabilir. Malzemeleri yeniden dağıtamayacağınız ya da satamayacağınız gibi tasarımıyla oynayamaz ya da başka bir forma sokamazsınız.

Sitenin Kullanımı ve Sorumluluk

Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. sistem ve yazılımlarını bilgisayar virüslerine veya “Trojan” denilen programlara ve benzerlerine (virüsler) karşı korumaya çalışsa da kişi ve kurumların bu siteyi gezerken veya siteden bir materyal indirmesi sonucu ya da bu sitede linki verilmiş olan başkaca web siteleri sebebiyle oluşacak bilgisayar ve sistem zararlarından sorumlu değildir.

Sitenin kullanımı esnasında siteye yüklenen içerik ve malzemelerden kanuni olarak söz konusu içeriğin sahibi olan kullanıcılar sorumlu olup Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin bu tür içerikler üzerinde herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Site’ye ticari bir içerik yüklenmesi yasaktır.

Siteyi kullanan ya da siteden faydalanan kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından sitenin hacklenmesi, virüs, truva atı vb. metotlarla siteye gizlice girerek sistemleri bozan gayrı kanuni eylemlerde bulunulması, bu yolla site içeriğinin pornografik, etik olarak uygun olmayan, ırkçı, kışkırtıcı, tehditkar, şiddeti teşvik eden, üçüncü şahısların isim, marka ve telif haklarına tecavüz eden ya da herhangi bir şekilde hukuka aykırılık teşkil eden bir içeriğin siteye yüklenmesi, dağıtılması, yayınlanması ya da siteye erişimin hukuk dışı metotlarla engellenmesi durumunda Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin söz konusu içeriği kaldırma, bu tür eylemleri gerçekleştirenlerin üyeliklerini dondurma ya da iptal etme, siteye erişimi geçici olarak durdurma, kanuni yollara başvurma ve bu gibi eylemlerin faillerine tazminat talebi yöneltme hakları saklıdır.

Yukarıda sayılan eylemler neticesinde, herhangi bir şekilde diğer site kullanıcılarının ya da 3. kişi ve kuruluşların uğrayacağı zararlardan Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘nin sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitenin kullanımından kaynaklanan risk ve sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

Gizlilik Politikamıza uygun olarak, şahsen tespit edilebilir bilgiler hariç, Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’ye bu site üzerinden göndermiş olduğunuz tüm fikirler, öneriler, yorumlar, grafikler ya da diğer bilgiler, bu anlaşma sonradan feshedilse de Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin mülkiyetinde kalacaktır. Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ve yetkilileri, bize gönderdiğiniz bütün bilgileri tüm ticari ve ticari olmayan amaçları için, her ne nedenle olursa olsun herhangi bir ödeme yükümlülüğü olmadan kopyalama, ifşa etme, dağıtımını yapma, bünyesine katma ve kullanma özgürlüğüne sahiptir.

Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’ye Ait İçerikler

Genel bilgilerden oluşur ve özel bir kişinin, kurumun ve üçüncü kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değildir. Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ile site kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz. Ürünlerin veya hizmetlerin performansıyla ilgili garanti vermez. Güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir. Profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde değildir.

Diğer Sitelerle Bağlantılar

Bu Site başka dünya çapında web sitelerine de ulaşmanızı sağlar. Bu sitelerden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. bu siteleri kontrol etmez. Web sitenizin adres bölümündeki Web adresini (URL) hala Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. sitesinde mi yoksa başka bir sitede mi olup olmadığınızı tespit etmek için kontrol edin. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu değiliz. Bu sitelere erişirken oluşabilecek riskleri almaktasınız.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikasını detaylı olarak öğrenebilmek için lütfen web sitesinde “Gizlilik Politikası” başlıklı bölümü ziyaret ediniz.

Kullanım Şartlarında Değişiklikler

Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. istediği herhangi bir zamanda, ilan ya da ihbarda bulunmaksızın site kullanım şartlarında değişiklik yapabilir. Değişiklikler yukarıdaki kullanım şartlarının yerine geçer. Değişiklik yapıldığında, kullanıcılar yeni kullanım şartlarına tabii olacaktır. Bu nedenle bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri önerilir.

Bölünebilirlik

Bu kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, geçersiz veya uygulanamaz bulunan hüküm, asıl hükmün amacına en yakın, geçerli, uygulanabilir bir hükümle değiştirilecek ve kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir.

Feragat Yasağı

Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından bu kullanım koşularının herhangi bir bölümünün uygulanmaması, Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin bu kullanım koşullarını herhangi bir kişinin geçmiş ya da gelecekteki eylemleri için uygulama hakkından feragat etmesi anlamına gelmez. Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından herhangi bir herhangi bir kişinin Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘nin eylemlerine güvenmesi, bu kullanım koşullarından feragat edilmesi anlamına gelmez. Sadece Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘nin yetkili bir temsilcisi tarafından imzalanmış, açık ve yazılı bir feragatname yasal olarak geçerlidir.

Adli Yetki

Bu site Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından kontrol edilir ve işletilir. Site ve site içeriği ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Maddi ve Usul Hukuku Kuralları uygulanır ve münhasıran Türk Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Gizlilik Politikaları

Kişisel Detaylarınız

Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., 1998-Veri Koruma Yasası’na (Data Protection Act 1998) tabi olup işbu site dahilinde herhangi bir şekilde (siteye üyelik, anket, yarışma, kampanya katılım, form doldurma vs.) bilginiz dahilinde toplanılan veriler, Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından ilgili ürün ve hizmetlerin pazarlanması vs. gibi işle alakalı amaçlar için kullanılır. Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’ye veri gönderirken Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘nin, söz konusu kişisel verileri kullanabileceğini, bu konuda rızanız olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.;
(i) Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle ilgili bilgi sağlamak;
(ii) Pazar araştırması yapabilmek;
(iii) Belirlenen ürün ve hizmetleri sağlamak amacıyla şimdi ve gelecekte bu bilgileri (ve zaman içerisinde hakkınızda edindiği diğer bilgileri) saklayacak ve kullanacaktır.

Ayrıca; Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., bu bilgiyi Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. şirketler grubunun diğer üyelerine ve yukarıdaki amaçlar dâhilinde diğer şirketlere açıklayabilir. Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ya da Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından görevlendirilecek ajans özellikle, telefon numaranızı ürünlerin pazarlanması amacıyla sizi aramak için kullanabilir. Ancak ajans, bu bilgileri gizli tutar, ajansın bu bilgileri başka amaçlar için kullanması yasaktır. Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin ya da bağlı kurumların bilgiyi kullanmaya devam etmesini istemiyorsanız lütfen yukarıda verilen iletişim bilgileri vasıtası ile Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ile irtibata geçin.

Kişisel Olmayan Verilerin Otomatik Toplanması

Hakkınızdaki kişisel olmayan bilgiler siz siteyi kullandıkça otomatik olarak toplanabilir (örneğin, siteye girerken kullandığınız internet tarayıcısı gibi). Bu tür bilgiler kimliğiniz hakkında bilgi vermez; fakat istatistikel amaçlarla tutulan bu log dosya kayıtları Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin sitesini geliştirmesinde yardımcı olur. Örneğin; hangi sayfaların popüler hangilerinin popüler olmadığını görmesi gibi). Siteyi ziyaret ettiğinizde bu bilgiler bilgisayarınıza otomatik olarak “cookie” adı verilen küçük programlar kullanarak depolanabilir. “Cookie” sayesinde siteye her girdiğinizde bilgileri tekrar ayarlamanıza gerek kalmaz. Bu yolla mahremiyetiniz hiçbir suretle ihlal edilmeyeceği gibi istediğiniz takdirde bilgisayarınız “cookies”i engelleyebilir.

Cookies (Çerezler)

Cookie’ler (çerezler), web sitesinin bireyin bilgisayarına kayıt tutması amacıyla aktardığı bilgi parçacıklarıdır. Böylece belirli bir siteyi ziyaret ederken tercihlerinizi kaydetmeniz sağlanarak çevrim içi tecrübeniz gelişir. Cookie’ler (çerezler), herhangi bir kişisel bilgi içermez, sisteminizin profilini çıkartmaz ve bilgisayarınızdan bilgi aktarmaz.

Web sitemizi açtığınızda, bilgisayarınıza “cookie” (çerez) yerleştirebiliriz. Geçici cookie’ler sitemizi kaç kez ziyaret ettiğinizi saymak amacıyla kullanılır. Bu geçici cookie’ler, web tarayıcınızdan çıktığınızda silinir. Kalıcı bir “cookie” (çerez), web tarayıcınız aracılığı ile bilgisayarınıza kaydedilebilir. Sayfaya girdiğinizde, bu tür bir cookie (çerez) siteyi daha önce ziyaret edip etmediğinizi bildirir. “Cookie” (çerez) sizin hakkınızda herhangi bir kişisel bilgi toplamaz, bizim sizinle irtibata geçmemiz için herhangi bir kişisel bilgi iletmez, aynı zamanda bilgisayarınızdan herhangi bir bilgi de aktarmaz. “Cookie”yi (çerez)’ sitemizde en çok ilginizi çeken bölümleri belirleyip, size sayfamızda bunlardan daha fazla sunabilmek için kullanırız.

Web tarayıcılarının çoğunda yer alan araç çubuğunun “yardım” bölümünde, web tarayıcınızın yeni cookie’lerden (çerezlerden) nasıl korunabileceği, yeni bir cookie (çerez) ile karşılaşıldığında web tarayıcınızın sizi uyarmasının nasıl sağlanabileceği ya da bütün cookie’lerin (çerezlerin) nasıl engellenebileceği açıklanır. Cookie’lerin (çerezlerin) Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘nin web sitesindeki en yeni özelliklerden faydalanmanızı sağladığını unutmayınız, cookie’lerin (çerezlerin) açık olmasını tavsiye ederiz.

Yarışmalar ve Bahisler

Kimi zaman sitemizde, yürüttüğümüz kampanyalar ile ilgili tanıtımlar olabilir. Bazı durumlarda elektronik olarak tanıtımlara girmenize izin verilebilir. Böyle bir durumda, verdiğiniz bilgileri tanıtım kampanyasını yürütmek (örneğin, kazanan sizseniz, sizinle irtibata geçmek) amacıyla kullanırız. Promosyonun bitiminden makul bir süre sonra, bilgileri saklamamıza ve sizinle tekrar irtibata geçmemize izin vermediyseniz kişisel bilgileriniz veritabanımızdan silinir.

Anketler ve Araştırmalar

Ara sıra sitemizi ziyaret edenlerden tutumları ve ilgi alanları hakkında anketler doldurmalarını isteyebiliriz. Anketler, ihtiyaçlarınızı anlamamıza yardımcı olur. Web sitesinde örnek anket cevapları yayımlandıysa, herhangi bir kişisel bilgi eklenmeyecektir.

Başka Sitelere Linkler

Orgen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik İnş. Taah. Maki. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., kendisine ait web sitesine linki verilen her sitenin içeriği ile ilgili herhangi bir garanti vermez. Ayrıca farklı sitelerin farklı gizlilik politikaları vardır. Haklarınızı bilmek için, ziyaret ettiğiniz sitenin gizlilik politikasını her zaman kontrol etmelisiniz.

Tercih ve Kontrol

Sitemiz aracılığıyla bildirdiğiniz kişisel bilgileriniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Arzu ederseniz, kaydınızı tamamıyla silebilirsiniz. Kaydınızı silmek istiyorsanız, aşağıda verilen adrese e-posta gönderiniz. Kaydınızı sildiğiniz takdirde kampanya ve yarışmalara katılım hakkından feragat ettiğinizi kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Çocuklara Yönelik Önemli Bilgi

18 yaşından küçükseniz, adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ya da sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi internet üzerinden herhangi bir kişi ile paylaşmadan önce, lütfen velinize ya da vasinize bunun uygun olup olmadığını sorunuz ve izin alınız.

Çocuklar ile İlgili Gizlilik Politikası

Web sitemizin bazı bölümlerinde yarışmalar, bahisler gibi kampanyalar düzenleyebiliriz. Bu tür durumlarda, katılımcı çocukların ve 18 yaşından küçük gençlerin kendi kontak bilgileriyle birlikte, velisinin ya da vasisinin kontak bilgilerini de vermeleri zorunludur. Kampanyalara veya yarışmalara katılan ve bize yaşını bildiren çocukların kazanması halinde, hediyenin teslimatı için daha fazla kişisel bilgi almak üzere (çocuk ile değil) kontak bilgileri verilmiş ise veli/vasi ile irtibata geçeriz. Kampanyanın tamamlanması amacı dışında çocuğun ve veli/vasisinin kişisel bilgilerini başka bir amaç için kullanmayız ve (yukarıda ifade edilen hizmet desteği sağlayan şirketler dışında) üçüncü şahıslar ile (velilere gönderdiğimiz uyarıda açıkça söylemediysek) paylaşmayız.

Gizlilik Politikası ile İlgili Güncellemeler

Bu gizlilik politikasının bölümlerini, önceden bilgi vermeden her an değiştirebilir ya da güncelleyebiliriz. Duyurular üzerindeki değişikliklerden, güncellemelerden haberdar olmak için lütfen ara sıra sitemizi kontrol ediniz. Duyurunun ilk sayfasında duyurunun yürürlüğe girdiği tarih belirtilecektir. Hiçbir değişiklik, önceki olayları kapsayacak şekilde uygulamaya konulmaz ve önceden kullanılan bilginin nasıl kullanılacağına dair durumu değiştirmez.

Konuşmaya Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?