Merkezi Uydu TV – SMATV

SMATV veya Merkezi Uydu TV, çeşitli televizyon ve radyo kanallarını birden fazla yere dağıtmak için mükemmel sistemlerdir. Oteller, hastaneler, tatil kampları, bakım evleri, üniversiteler ve hapisaneler gibi yerlerde kullanılabilecek en iyi sistemler olarak bilinirler. Kullanıcıların erişebilecekleri içeriklere sınırlama getirebilir kısacası müşterilerinizin hangi kanallara erişebileceğini tam olarak kontrol etmenizi sağlarsınız. Hatta kendi yayınlarınızı ekleyebilir yani hizmetlerininizi veya raklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

SMATV veya Merkezi Uydu TV’nin avantajlarından bir diğeride sisteminizi hedef kitlenizin ihtiyaçlarına göre uyarlamak için çok çeşitli uydu hizmetleri arasından seçim yapabilir, yalnızca ihtiyacınız olan paketler için ödeme yapabilirsiniz. Bu sistemin avantajı, her televizyonda uydu cihazına gerek olmamasıdır, bu da sistemi uygun maliyetli ve bakımı kolay hale getirmektedir.

Orgen; Türkiye’nin her bölgesinde, yüksek kabiliyetli Bölge satış mühendisleri ve teknik servis ekibi ile size her zaman yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Konuşmaya Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?