Acil Durum Aydınlatma Sistemleri

Acil Aydınlatma, ister bir otel ister bir ofis olsun, bir binadaki aydınlatmaya giden güç kaynağı kesildiğinde otomatik olarak yanan veya açık kalan aydınlatmadır. Acil durum aydınlatması terimi çok geniştir ve hem bekleme aydınlatmasını hem de kaçış aydınlatmasını kapsar.

Umuyoruz ki hiçbir zaman ihtiyaç duyulmasa da, bir binada elektrik kesintisi meydana geldiğinde acil durum aydınlatması devreye girer.

Acil Durum Aydınlatması bağımsız çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve özellikle bina sakinlerinin acil durumları görmelerine ve binayı güvenli bir şekilde terk etmelerine yardımcı olur.

Acil Aydınlatma, oteller, kulüpler, hastaneler, bakım evleri, ofisler, kafeler, apartman blokları ve hatta okullar ve kolejler genelinde mevzuat ve kanunlar çerçevesinde minimum gereksinimleri karşılamak zorundadırlar.

Orgen müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek Acil Aydınlatma ürün yelpazemize ulaşabilir veya bu ürünlerin kuruluşunuzda nasıl kullanılması gerektiği hakkında herhangi bir sorunuz varsa iletişime geçebilirsiniz. Orgen; Türkiye’nin her bölgesinde, yüksek kabiliyetli Bölge satış mühendisleri ve teknik servis ekibi ile size her zaman yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Konuşmaya Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?