Hemşire Çağrı Sistemleri

Orgen olarak; Hastanelere ve Kliniklere kurduğumuz Hemşire Çağrı Sistemlerinin kalitesiyle tanınmaktayız. Çok işlevli kablolu ve kablosuz çözümlerimiz, ister genel ister özel hastaneler olsun mükemmel çalışma performansı sunar. Esnek topolojilerden gerçek zamanlı konum modülü eklentilerine kadar tüm gereksinimler etkin bir şekilde karşılanmaktadır.

Yaygın olarak istenen özellikler arasında koridor ekranları, çağrı etkinliği kayıt yazılımı, acil durum ve kalp düğmeleri, hemşireler için yardımcı uygulamalar, kapı üstü ışıklar, konuşma işlevi, çağrı cihazları, panik alarmı entegrasyonları ve yatak yönetimi gibi gerçek zamanlı konum modülü eklentisi özellikleri yer almaktadır.

Kolay Sistem Tasarımı ve Genişletilmiş İşlevsellik

Bir hastane için hemşire çağrı çözümü tasarlamaya gelince, genellikle birden fazla çözüm kullanmak zorunda kalırlar ve bu da daha yüksek maliyetlere yol açar. Orgen olarak kablolu ve kablosuz hemşire çağrı sistemlerimizin odak noktası, türünün en güvenli aralığını oluşturmak ve birden çok yükseltme yolunu etkinleştirmektir. Sonuç olarak, bu, sağlık hizmetleri uygulamalarında operasyon verimliliğini artırır.

Bütünlük

Hastane ortamında her saniye bir fark yaratabileceğinden, hemşirelerden veya bakıcılardan gelen hızlı yanıt, hasta sonuçlarında fark yaratabilir. Hemşire çağrı sistemlerinin hızlı, doğru ve son derece güvenilir olması gerekir. Bu, ürünlerimizin ve sistemlerimizin gerçekten öne çıktığı bir alandır.

Kullanıcı Dostu Uygulamalar

Kullanıcı dostu uygulamalarımız, personelin yoğunluk durumuna göre yardımcı olabilir. Örneğin, basit zamanlayıcı uyarı uygulamamız, personele yapmaları gereken tekrarlayan görevleri gerçekleştirmelerini hatırlatmak için hızlı bir şekilde kurulabilir. İlaç uygulama hatırlatmaları, çarşafları değiştirme veya hassas hastalara yapılan kontroller kolayca programlanabilir.

Hemşire Çağrı Sistemi ihtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Orgen; Türkiye’nin her bölgesinde, yüksek kabiliyetli Bölge satış mühendisleri ve teknik servis ekibi ile size her zaman yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Konuşmaya Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?