Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Dünyada suç ve terörizm tehdidi her geçen gün giderek artmakta ve buna paralel olarak yüksek kaliteli video gözetim sistemlerine olan talep de hızla büyümektedir. Kullanıcılar kendi güvenlik sistemlerinden yeni özellikler ve daha yüksek verim beklemektedirler. Orgen olarak müşterilerimizin video gözetim sistemlerinden beklentilerini yeniden belirliyoruz.

Neden Orgen?

Video kaydından, video işlenmesine, depolanmasına ve video yönetimine kadar en son teknoloji ürünleri belirli test süreçlerinden geçirerek en sorunsuz ürünleri sizlere sunmaktayız. Bu ürünler network kameralar, analog kameralar, HD-TVI/AHD kameralar, speed dome kameralar, DVR’lar, NVR’lar, Video kodlayıcılar/çözücüler ve kullanıcı dostu video yönetim yazılımlarıdır.

Orgen; yenilikçi ürülere ve ürün gelişimlerine büyük önem vermektedir. Bu nedenle yıllık ciromuzun belli bir bölümünü yeni ürünlere ulaşarak test edilmesine ve en sorunsuz ürünlerin tespit edilmesine ayırmaktadır. Size sunduğumuz ürünleri şu anda piyasada satılan video güvenlik ürünlerinin farklı modelleri gözüyle bakmayınız. Video gözetim ürünlerimiz, Dünya’nın önde gelen üreticilerine özgü en yeni teknolojilere dayanmaktadır. Ürünlerimizi kullandığınızda bu teknolojilerin sağladığı farkı göreceksiniz.

Orgen; Türkiye’nin her bölgesinde, yüksek kabiliyetli Bölge satış mühendisleri ve teknik servis ekibi ile size her zaman yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Konuşmaya Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?