Sıramatik Sistemleri

Orgen sıramatik yönetim çözümleri; müşterilere daha iyi hizmet vermek, çalışanların işlerini etkin bir şekilde gerçekleştirmek için zamana ve alana sahip olmalarını sağlamak ve kontrolü elinizde tutmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sıramatik sistemleri müşterilerin bekleme sürelerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda karlılığı artırır, güvenli bir ortam oluşturur ve ziyaretçi deneyimini geliştirir. Kurulumunu yaptığımız en son teknoloji sıramatik sistemleri ziyaretçilerin akıllı telefonları veya bilgisayarları sayesinde sıra numarası almasına yapmasına ve sıranın kendilerine gelmesini beklemesine olanak tanır. Gelişen teknolojiyle birlikte local kullanımdan dış dünyaya açılan sıramatik yönetim sistemleri aşağıdaki gibi birçok özelliğe sahiptir.

Randevu Planlama: Artık kullanıcılar, Orgen Yönetim Yazılımı yardımıyla tüm randevularını tek bir yerden planlayabilirler.

Sıramatik Kontrol Fonksiyonları: Müşterilere göre farklı algoritmalar ve farklı işlevler, yazılım üzerinden oluşturulabilir.

Raporlama: Yazılımın özelliklerine, çevrimiçi ve geçmişe dönük raporlamayı içeren farklı raporlama türleri mevcuttur.

Bildirimler/ Uyarılar: Hizmetten yararlanmak için kuyrukta bekleyen kullanıcılara kişiselleştirilmiş bildirimler ve uyarılar gönderilebilir.

Bilet Basımı: Yazılım, kullanıcının yararlanacağı hizmetin tüm ayrıntılarını gösterecek bir bilet oluşturabilir.

Uzaktan Yapılandırma: Tüm konfigürasyon ayarları sunucudan uzaktan yapılır ve parametre bazlıdır. Herhangi bir programlama gerektirmez.

Bildirim Ekranları: Yazılım, bekleyen müşterilerin sayısını, ortalama bekleme süresini dijital tabelalarda gösterebilmektedir.

Orgen; Türkiye’nin her bölgesinde, yüksek kabiliyetli Bölge satış mühendisleri ve teknik servis ekibi ile size her zaman yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Konuşmaya Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?