Bariyer Sistemleri

Araç bariyerleri, trafik yönetimini kontrol etmek için mükemmel sistemlerdir. Araç bariyerleri saha operasyonlarına uyacak şekilde değiştirilebilen bir dizi tasarım özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca otopark güvenliği için ideal bir çözüm olup, fiziksel ve görsel olarak caydırıcılık oluştururlar.

Orgen olarak kullandığımız araç bariyer sistemleri, çok çeşitli site ve trafik uygulamalarını yönetecek şekilde yapılandırılabilmektedir. Bu sayede mevcut yapıda park kontrolü ve oluşturulan algoritmalara göre esneklikler sağlanabilir. Bariyerler, araç etiketleme, kartlı erişim ve ANPR teknolojisi yani otomatik plaka tanıma sistemleri dahil olmak üzere trafik erişim kontrol sistemlerine entegre edilebilir.

Bariyerler farklı çeşitlerde üretilmekte ve bu üretilen ürünler farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedirler.

Yükseklik Bariyeri: Yükseklik Kısıtlama Araç Bariyerleri, araçlar için karşılaşacakları yükseklik kısıtlamaları konusunda bir uyarı görevi görür. Genellikle hem dış hem de iç otoparkların giriş/çıkışlarında kullanılırlar.

Manuel Araç Bariyerleri: Manuel araç bariyerleri az bakım gerektirir ve tesislerinize erişimi kontrol etmenin uygun maliyetli bir yoludur. 9 metreye kadar açıklığa sahip açıklıklara monte edilebilirler ve hem açık hem de kapalı konumda kilitlenebilen sabit veya ayarlanabilir tip bir uç dayama yeri ile donatılabilirler.

Genellikle paslanmaya karşı koruma sağlayan alüminyumdan imal edilirler. Kapak ve gövde, kullanıcıların istedikleri şekilde toz boya ile kaplanabilir. Bu bariyerler genellikle sık sık yüksek düzeyde trafik yaşamayan sitelerde kullanılır.

İşletmeniz veya montaj edilecek ortam akşamları ve gece kapalıysa, ortamı güvenceye almak için asma kilitle kilitlenebilirler.

Otomatik Kollu Bariyer: Hızları ve verimlilikleri nedeniyle, otomatik yükselen kollu bariyerler ticari mülklerde son derece popülerdir. Trafik akışı hareketini, sahaya giriş ve çıkışı kontrol etmek için kullanılabilirler ve aynı zamanda çevre güvenlik caydırıcısı olarak kullanılabilirler. Farklı otomasyon sistemleriyle entegre edilebilirler. Giriş çıkışların en kontrollü olduğu bariyer sistemleridir.

Çember Bariyerler: Çember bariyerler, bir site çevresini güvence altına almak için mükemmel bir seçimdir. Eğer tesisleriniz nispeten düşük riskliyse, araç erişimine kalıcı bir engel sağlayabilirler. Bariyerler, müşterilerin seçtikleri renkte toz boya ile kaplanabilirler.

Konuşmaya Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?